Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Ogólna klauzula informacyjna
Polityka Prywatności
Nowoczesny styl i cicha okolica
ZAPRASZAMY DO SPRAWDZENIA OFERTY >
Kilka słów o inwestycji...

Pragniesz ciszy i relaksu we własnym ogrodzie
z dala od korków i wielkomiejskiego zgiełku?

 

DOM W MODLNICZCE POD KRAKOWEM

BĘDZIE SPEŁNIENIEM MARZEŃ

 

Zapraszamy na północne obrzeża Krakowa, pełne zieleni i pięknych krajobrazów gdzie powstaje

OSIEDLE WĄWOZOWA.

 

W sąsiedztwie OSIEDLA WĄWOZOWA znajdują się niewysokie, kameralne budynki w zabudowie jednorodzinnej. Osiedle położone jest na uboczu, dzięki czemu natężenie ruchu samochodowego jest niewielkie, a malownicze krajobrazy sprzyjają spacerom oraz uprawianiu sportu. OSIEDLE WĄWOZOWA to nie tylko miejsce przyjazne ludziom, ale również Waszym pupilom. Na terenie osiedla zlokalizowany jest mały park z alejkami spacerowymi i ławeczkami, dostępny wyłącznie dla jego mieszkańców .

 

Piękna okolica z Parkiem Krajobrazowym „Dolinki Krakowskie” sprawia, iż tereny wokół są bardzo atrakcyjne dla rekreacji i idealne na piesze wycieczki, rowerowe eskapady czy wspinaczkę. W pobliżu znajdują się również: basen, ośrodek jazdy konnej, korty do tenisa i squasha.

 

Zagospodarowanie OSIEDLA WĄWOZOWA zapewni Państwu optymalną przestrzeń a zarazem najwyższy stopień prywatności
i bezpieczeństwa poprzez m.in. centralną bramę osiedlową oraz ogrodzenie całego terenu osiedla. Swoboda w parkowaniu Państwa samochodów bezpośrednio przy własnym lokalu mieszkalnym i duża ilość miejsc parkingowych była dla nas na etapie projektowym szczególnie istotna. Pomyśleliśmy również o Państwa gościach, dla których przygotowaliśmy dodatkowe miejsca parkingowe, poza minimum 2 miejscami parkingowymi gwarantowanymi na każdy lokal mieszkalny.

 

OSIEDLE WĄWOZOWA położone jest ok. 300 metrów od centrum Modlniczki, co zapewnia dostęp do wszelkich udogodnień koniecznych do codziennego komfortowego życia:

 

  • przystanek autobusowy Krakowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego,
  • szkoła, - przedszkole,
  • 5 min jazdy samochodem od osiedla znajdują się duże centra handlowe: Futura Park, Leroy Merlin, Galeria Bronowice, Obi, Ikea, Castorama.
 

Położenie OSIEDLA WĄWOZOWA sprawia, iż zarówno dojazd do centrum Krakowa jak i powrót do domu jest szybki i bezproblemowy, ponieważ dojechać można kilkoma alternatywnymi drogami. W kilkanaście minut jazdy samochodem czy autobusem można dostać się nie tylko do centrum Krakowa, ale również na lotnisko w Balicach, czy na pobliską autostradę A4. Zlokalizowany w pobliżu wjazd na obwodnicę Krakowa umożliwia również, bardzo sprawną komunikacje z południową częścią Krakowa.

 

Osiedle Wąwozowa jest idealną alternatywą dla mieszkania w Krakowie. Gmina w której znajduje się osiedle \"Wielka Wieś\" jest najbogatszą gminą w Polsce. Mieszkania znajdujące się na osiedlu są tańsze o ponad 2500zł/m2 od średniej ceny mieszkań w Krakowie, a dodatkowo zyskujecie Państwo dużo zieleni, kilka miejsc parkingowych w cenie mieszkania, ogródek z tarasem oraz park wyłącznie dla mieszkańców osiedla.

© 2016, Wąwozowa, All Rights Reserved.
tworzenie stron internetowych kraków